המטרה שלנו זה החזר ההשקעה שלך, יחד נגדיל את המכירות של העסק במהירות.

סוכנות הפרסום היחידה בארץ שתשיג עבורך את הלידים האיכותיים ביותר תוך כדי ניהול שיווק מקצועי והצעת רעיונות שיווק על בסיס קבוע, להגדלת מחזור המכירות של העסק שלך.

שיווק שעובד זה איתנו.
העולם העסקים משתנה במהירות, הצורך בתוצאות נשאר קבוע.

קצת מהשטח - מה אנשים אומרים עלינו:

שקד אלבז - בעל סטודיו לאימון בלי ידע או ניסיון בעולם השיווק והדיגיטל.

שלומי עשור - בעל עסק בתחום הפיננסים תוצאות שיווק שלא חשב שאפשריות!

הלקוחות שסומכים עלינו:

עכשיו רגע בוא נחשוף הכל ונשים את הקלפים על השולחן.

היום זה "אטנשיין"

בעולם של היום אנשים נלחמים בשביל למשוך את תשומת הלב של הקהל, כמותג, אתה חייב ליצור שליטה אבסולוטית בשוק לבסס נוכחות בולטת ועוצמתית בדיגיטל. בטח ובטח כשתופעת הלוואי הישירה של מודעות לעסק זה הגדלת מחזור המכירות…

וכשנכנסת לעולם הזה לא ציפית ש 80% מהעשייה בכלל לא קשורה לעבודה עצמה...

הדבר הזה קורה להרבה מאוד עצמאיים שמחליטים לפתוח עסק בזכות אהבה לנושא מסויים והם פותחים וטסים על זה, בונים תשתיות, מתחילים להביא לקוחות ואז…

הם מגלים שהם פתחו עסק בשביל לעשות משהו אחד ובכלל רוב היום הם מתעסקים בחוזים ועניינים משפטיים, מיסים, הנהלת חשבונות ועוד! למה נכנסת לרשתות החברתיות או לשיווק? בשביל להתעסק ולעשות את ה"עבודה המלוכלכת" או בשביל לעשות את מה שאתה אוהב ורוצה לעשות?

תן לי לספר לך סוד: למרות שזה מרגיש קצת מתיש, עוד רגע אתה יוצא מהמירוץ 🙂

אין לנו הרבה זמן, זה ברור, השאלה היא מה אנחנו עושים איתו ואיך אנחנו מנצלים אותו, לאו דווקא עבודה לא נגמרת אלא לעשות משהו שעושה לך טוב. שהחיים מתמלאים אנרגיה מטורפת ברגע שאתה קם בבוקר.

אותו דבר בדיוק קורה בשיווק של העסק שלך, הרבה זמן הולך ומתבזבז על דברים פשוט לא נכונים כמו טרגוט ופיצוח במקום להתחיל ולבדוק… ובמקרים כאלו הגדילה איטית יותר… אבל במקרה שלנו זה שונה לגמרי!
כי במקום שתתעסק בכל הפיצוח ולהבהיר לנו שוב ושוב מי הקהל שאתה מכוון אליו ושבסופו של דבר יגיע משווק שיביא תוצאות גרועות וגם אלו שהביא, האנשים לא מתאימים – אנחנו רוצים ממך שתעסוק רק במה שעושה לך טוב – ולדעת שלעסק שלך יגיעו לקוחות על בסיס קבוע, בסופו של דבר זו העבודה וההתמחות שלנו 🙂

סוכנות השיווק שדואגת להצלחה שלך

ב- Results Marketing תוכל לקבל שירות ממוקד תוצאות שיוביל לגדילה משמעותית בכמות הלקוחות שלך.
נהפוך את השיווק שלך יחד למנגנון מטורף שמזרים תנועת לקוחות רותחים לעסק שלך!

תוצאות

הגישה מאוד פשוטה, להביא כמה שיותר תוצאות, לידים, לקוחות חדשים לעסק, לגדול ולבסס שליטה מוחלטת בשוק שלכם.

מהירות

הכי פשוט ונוח שאפשר, יש דדליין - אנחנו עומדים בו. ובדרך כלל, הרבה יותר מהר ממה שאנשים חושבים שזה אמור לקחת...

חוויה ומקצועיות

הדבר העיקרי שאנחנו שומעים מעבר לתוצאות יוצאות הדופן הם הגישה והמקצועיות - העובדה שפשוט כיף ורווחי לעבוד יחד.

זהו! לראשונה אתה יכול להרגיש רגוע ובטוח שסוף סוף יש מקצוענים שדואגים לעסק שלך וללקוחות חדשים כל חודש וכל יום!

נגמר העידן של ההתעסקות וההתמודדות עם העסק לבד... עכשיו אנחנו ביחד, עוברים יחד איתך את התהליך ועוזרים לך לגדול, להצליח, לפרוץ, ולהשיג את המטרות והיעידים שתמיד רצית. אתה תעשה את מה שאתה הכי טוב בו, וזה לתת את השירות ולהנות - ואנחנו נעשה את מה שאנחנו הכי טובים בו, להביא לקוחות חדשים ורותחים לעסק שלך.

"

"אם לומר את האמת – בהתחלה לא ידענו אם שיווק ממומן זה מה שאנחנו צריכים, במיוחד אחרי שחווינו כמה צלקות ממשווקים שלא עשו את העבודה – ומאז שהתחלנו לעבוד עם Results Marketing הגדלנו את המחזור והרווחיות, הגדלנו את שווי הלקוח ומצאנו חברה שכיף לעבוד איתה, הופכת הכל לפשוט ומביאה תוצאות."

אירנה חנטיס, בעלת עסק בתחום העיסוי הרפואי.

לא חבל על הזמן היקר שלך?

לדאוג ללקוחות חדשים לעסק יכולה להיות העבודה הכי קשוחה בעולם העסקים… עבודה שכוללת כל כך הרבה זמן, כסף, אנרגיה, שיחות, לידים קפואים, ניהול סושיאל וכל פעם בא מישהו שקופץ ואומר לך שהוא יעשה לך את השיווק בצורה הטובה ביותר ותכלס אתה מרגיש שאת אחד הדברים החשובים ביותר בעסק – הכסף של העסק, אתה פשוט זורק ומהמר על מודעות שתאכלס… לא מביאות תוצאות ובטח שלא עבודה, בזמן שאתה תקוע עם אנשים שאומרים שהם יתנו שירות טוב אבל לא מבינים אותך.

תן לי לומר לך משהו – זה ממש לא חייב להיות ככה.
כי איתנו Results Marketing אתה יכול להרגיש רגוע ואפילו בטוח שתשיג עוד לקוחות ולידים רותחים – באמת רותחים – שמוכנים לקנות ממך בכל מחיר!
אנחנו איתך, נעזור לך לפנות זמן יקר ולהגיע ליעדים שחלמת עליהם. להביא עוד לקוחות לעסק ולגדול כמו שתמיד רצית לגדול. אישית. עסקית.

+

לא סתם זרקנו את המספר הזה, כי זה כמות הכסף שהלקוחות שלנו הכניסו! תאר לעצמך מה היה קורה אם אפילו 5% מתוך זה היה בעסק שלך? כי עכשיו – גם לך יש את ההזדמנות להפוך לסיפור הצלחה אמיתי, להפוך לעסק שתמיד רצית להיות וביחד נבנה מקור בלתי נגמר של לקוחות שמשתוקקים לקנות ממך.

"

"בהתחלה כבר כמעט וויתרנו, המון אנשים אומרים שבתחום הזה מאוד מאוד קשה לעשות שיווק שעובד… וכמעט וכבר האמנו לזה! עד שהכרנו את האנשים המדהימים בחברת Results Marketing שפשוט הוכיחו לנו שמה ששמענו עד היום זה שטויות מאנשים שמתיימרים לדעת שיווק ברמה גבוהה. ומאז שאנחנו עובדים עם Results פשוט וקל – יש תוצאות.

מנכ"ל חברת מקצועני אלומיניום.

שיווק שעובד זה איתנו.
התחילו לגדול עם Results Marketing היום!

אנחנו מזמינים אותך לשיחת ייעוץ בחינם. ההזדמנות שלך, לקחת שליטה על העסק שלך, לגדול בצורה שתמיד רצית לגדול ולהפוך את זה לעסק רווחי, עם לקוחות חדשים על בסיס קבוע!

המטרה של שיחת הייעוץ היא שנעזור להתאים לך את השירותים לצרכים שלך על מנת למנף את העסק שלך כמה שיותר מהר.

אנו עובדים רק עם עסקים שמבינים את הפוטנציאל בדיגיטל ומוכנים להתחייב להצלחה שלהם בזמן, אנרגיה וכסף.

קבלו שיחת ייעוץ של 15 דקות ללא עלות!

ביחד נבין מהו עקב אכילס בשיווק שלכם ונכין תוכנית תקיפה מיידית.

נשמח לשוחח!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: