results marketing
שיווק דיגיטלי ובניית אתרים

פרסום בלינקדאין

פרסום בלינקדאין לעסקים B2B עם רווחיות ותוצאות!

מוכנים לפרסם בלינקדאין ולהיות מוצפים בלידים?

פרסום בלינקדאין - מה זה?

פרסום בלינקדאין – מי שעוד לא מכיר את הפלטפורמה המעניינת הזאת לינקדאין אז חשוב להכיר את אחת הפלטפורמות החשובות ביותר לעסקים B2B. לינקדאין היא רשת חברתית עסקית מקצועית ביותר, המאפשרת למשתמשיה ליצור חיבורים וקשרים למטרות מקצועיות. הפרסום הממומן בלינקדאין קצת מזכיר את פייסבוק במבט ראשוני. כל משתמש יכול לעלות תמונה, סרטונים, "סטטוסים" כאלו ואחרים לפרופיל האישי שלו. אך להבדיל מפייסבוק, בלינקדאין המטרה ברורה מאוד והיא ליצירת הזדמנויות וחיבורים אסטרטגיים.

פרסום בלינקדאין שנותן רווחים - איך אנחנו עושים את זה?

הצוות המקצועי שלנו יודע לייצר מכונת לידים משומנת בעזרת פרסום ממומן בלינקדאין

שמייצרת לכם מכירות פניות איכותיות לטווח ארוך עם התמקדות על החזר ההשקעה.

הקמת אסטרטגיה מקיפה שכוללת את כל השלבים היעילים שיביאו לקידום האתר שלך

אסטרטגיה

הקמת אסטרטגיה שיווקית יעילה ומנצחת שתייצר לידים לטווח ארוך

תחילת יישום האסטרטגיה מדויקת ושיטתית עד שתגיעו למקומות הראשונים בגוגל

ניהול קמפיינים

לקלוע בול למטרה על ידי הקמת מערך קמפיינים ממוקד לקהל היעד שלכם

שמירה על המקומות הראשונים בגוגל לאורך זמן כך שתמשיך להביא רווחיות מתמשכת

רווחיות

שמירה על רווחיות לאורך זמן על ידי טסטים ובדיקות למודעות הקמפיינים

מוכנים לקחת את העסק שלכם צעד אחד קדימה?

פרסום בלינקדאין - האם מתאים לכל אחד?

פרסום בלינקדאין מתמקד בפרסום B2B [פרסום ללקוחות עסקיים] לכן אם העסק שלך מתמקד בלקוחות שהם B2C [לקוחות פרטיים] קידום ממומן בלינקדאין לא יתאים עבורך. במידה והפרסום בפלטפורמה כן מתאים לך זו הזדמנות להיחשף בפני קהל רלוונטי ולהגיע ישירות למקבלי ההחלטות בארגונים שסומנו כקהל המטרה.

כשמדובר בלינקדאין צריך לדעת לעשות הפרדה בין שיווק לבין פרסום בלינקדאין, שיווק בלינקדאין משמעותו תחזוק הפרופיל העסקי שלכם, העלאת פוסטים תדירים ושמירה על רושם עדכני ורלוונטי. לעומת זאת, פרסום בלינקדאין מאפשר לנו להיות מדויקים יותר, זה אומר שנוכל לטרגט את הקהל הרלוונטי לעסק שלנו, למשל נוכל להגיע לכל מנהלי הפיתוח העסקי של תעשיית הפארמה בלוס אנג'לס וכ'ו.

לכן, במידה ופרסום בלינקדאין רלוונטי לתחום בו אתם מתמחים קידום ממומן בלינקדאין תיצור אפשרות להגיע לקהל יעד המדויק בתעשיות הרלוונטיות לעסק, כשהמטרה הראשית היא איסוף לידים בלינקדאין ויצירת הזדמנות עסקיות חדשות.

פרסום בלינקדאין

הלקוחות שהגדילו איתנו את המכירות

מה אומרים עלינו

"אם לומר את האמת – בהתחלה לא ידענו אם שיווק ממומן זה מה שאנחנו צריכים, במיוחד אחרי שחווינו כמה צלקות ממשווקים שלא עשו את העבודה – ומאז שהתחלנו לעבוד עם Results Marketing הגדלנו את המחזור והרווחיות, הגדלנו את שווי הלקוח ומצאנו חברה שכיף לעבוד איתה, הופכת הכל לפשוט ומביאה תוצאות."

"בהתחלה כבר כמעט וויתרנו, המון אנשים אומרים שבתחום הזה מאוד מאוד קשה לעשות שיווק שעובד… וכמעט וכבר האמנו לזה! עד שהכרנו את האנשים המדהימים בחברת ריזולטס מרקטינג שפשוט הוכיחו לנו שמה ששמענו עד היום זה שטויות מאנשים שמתיימרים לדעת שיווק ברמה גבוהה. ומאז שאנחנו עובדים עם Results פשוט וקל – יש תוצאות.

כשהתחלנו לעבוד עם ריזולטס מרקטינג קיבלנו יחס חם מהתחלה שלדעתי זה פקטור חשוב בפני עצמו. אני בקשר ישיר עם כל הצוות שעובד על שיווק דיגיטלי באתר שלי ותוצאות השיווק עצמם הם מטורפות. בחודש הראשון הם העלו את הרווחים של העסק ב-30% הקמפיינים והשיווק עובדים טוב! העלויות של הפרסום משתלמות ומחזירות את ההשקעה.

נשמח לשוחח!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

קבלו שיחת ייעוץ של 15 דקות ללא עלות!

ביחד נבין מהו עקב אכילס בשיווק שלכם ונכין תוכנית תקיפה מיידית.
לפתיחת הצ'אט
1
בואו נקשקש בוואטסאפ
היי 👋
רוצה לידים לעסק שלך ולא יודע מאיפה להתחיל? נעים מאוד - ריזולטס מרקטינג ותפקידנו לדאוג לך
השאר מספר טלפון שלך ונחזור אליך צ'יקצ'ק