results marketing
שיווק דיגיטלי ובניית אתרים

פרסום בטאבולה

פרסום בטאבולה (Taboola) - פלפטפורמה לפרסום תוכן שיווקי הגדולה בארץ.

מוכנים לפרסם בטאבולה ולהיות מוצפים בלידים?

פרסום בטאבולה עם ריזולטס מרקטינג

הצוות שלנו מתמחה בפרסום בטאבולה, אנחנו מייצירם כתבות שיווקיות שיימשכו את הקוראים תוך הקפדה על מבנה תוכן איכותי. אנחנו ננהל עבורכם את הקמפיין הממומן בטאבולה תוך הקפדה על אופטימיזציה שוטפת על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר במינימום עלות. הכתבות שלכם יופיעו באתרים הגדולים בישראל כמו Ynet, "דה מרקר" ו-"ישראל היום" וכך תחשפו בפני עשרות גולשים מדי יום. העבודה איתנו תבטיח שהכתבות יהיו ברמה הכי גבוה שיש תוך הקפדה על אלמנטים שיווקים בתוך הכתבה על מנת שהקורא יהפוך ללקוח שלכם.

איך עובד הפרסום בטאבולה?

טאבולה (Taboola) היא פלטפורמת פרסום באמצעות תוכן (בדומה לאאוטבריין) בעזרת קידום ממומן בטאבולה ניתן לפרסם כתבות תוכן ממומנות באתרים גדולים ברחבי הרשת. לעומת פלטפורמות פרסום נפוצות אחרות כמו פרסום ממומן בגוגל או פייסבוק ניתן להגיע לקהל שונה, קהל שקרוא כתבות בעיקר וזהו יתרון משמעותי.

בכל כתבה אנחנו מכניסים אלמנטים שקוראים לגולש לעשות פעולה, כמו למשל טופס לידים באמצע הכתבה ואחת בסופה. יחד עם הטקסט השיווקי והמושך וטופס הלידים אנחנו מגדילים את הסיכוי שהגולש יהפוך לליד, פרטי הגולש מגישים ישירות לתיבת האימייל.

פרסום ממומן בטאבולה

פרסום בטאבולה שנותן רווחים - איך אנחנו עושים את זה?

הצוות המקצועי שלנו יודע לייצר מכונת לידים משומנת בעזרת פרסום בטאבולה

שמייצרת לכם מכירות פניות איכותיות לטווח ארוך עם התמקדות על החזר ההשקעה.

הקמת אסטרטגיה מקיפה שכוללת את כל השלבים היעילים שיביאו לקידום האתר שלך

אסטרטגיה

הקמת אסטרטגיה שיווקית יעילה ומנצחת שתייצר לידים לטווח ארוך

תחילת יישום האסטרטגיה מדויקת ושיטתית עד שתגיעו למקומות הראשונים בגוגל

ניהול קמפיינים

לקלוע בול למטרה על ידי הקמת מערך קמפיינים ממוקד לקהל היעד שלכם

שמירה על המקומות הראשונים בגוגל לאורך זמן כך שתמשיך להביא רווחיות מתמשכת

רווחיות

שמירה על רווחיות לאורך זמן על ידי טסטים ובדיקות למודעות הקמפיינים

מוכנים לקחת את העסק שלכם צעד אחד קדימה?

פרסום בטאבולה - האם הלידים איכותיים?

חד משמעית – כן. בעזרת פרסום ממומן בטאבולה ניתן להגיע לקהל ממוקד יותר, פלטפורמת הפרסום נותנת את כל הכלים הדורשים על מנת לטרגט את הקהל המדויק של העסק שלכם ולבצע אופטימיזציה שוטפת שבעזרתה ניתן למקסם את התוצאות ולהוריד את עלויות הפרסום.

מלבד זאת, הקהל אשר קורא כתבות נוטה להיות איכותי יותר מאשר קהל שגולש ברשתות החברתיות. הסיבה היא פשוטה, ברשתות החברתיות זמני התגובה קצרים יותר, אנשים מחפשים גירוי מהיר לעומת כתבות שהקוראים שלהםם סבלניים יותר וקוראים את הטקסט שדרכו ניתן למשוך אותם. וזהו יתרון משמעותי.

הלקוחות שהגדילו איתנו את המכירות בעזרת כתבות ממומנות

מה אומרים עלינו

"אם לומר את האמת – בהתחלה לא ידענו אם שיווק ממומן זה מה שאנחנו צריכים, במיוחד אחרי שחווינו כמה צלקות ממשווקים שלא עשו את העבודה – ומאז שהתחלנו לעבוד עם Results Marketing הגדלנו את המחזור והרווחיות, הגדלנו את שווי הלקוח ומצאנו חברה שכיף לעבוד איתה, הופכת הכל לפשוט ומביאה תוצאות."

"בהתחלה כבר כמעט וויתרנו, המון אנשים אומרים שבתחום הזה מאוד מאוד קשה לעשות שיווק שעובד… וכמעט וכבר האמנו לזה! עד שהכרנו את האנשים המדהימים בחברת ריזולטס מרקטינג שפשוט הוכיחו לנו שמה ששמענו עד היום זה שטויות מאנשים שמתיימרים לדעת שיווק ברמה גבוהה. ומאז שאנחנו עובדים עם Results פשוט וקל – יש תוצאות.

כשהתחלנו לעבוד עם ריזולטס מרקטינג קיבלנו יחס חם מהתחלה שלדעתי זה פקטור חשוב בפני עצמו. אני בקשר ישיר עם כל הצוות שעובד על שיווק דיגיטלי באתר שלי ותוצאות השיווק עצמם הם מטורפות. בחודש הראשון הם העלו את הרווחים של העסק ב-30% הקמפיינים והשיווק עובדים טוב! העלויות של הפרסום משתלמות ומחזירות את ההשקעה.

נשמח לשוחח!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

קבלו שיחת ייעוץ של 15 דקות ללא עלות!

ביחד נבין מהו עקב אכילס בשיווק שלכם ונכין תוכנית תקיפה מיידית.
לפתיחת הצ'אט
1
בואו נקשקש בוואטסאפ
היי 👋
רוצה לידים לעסק שלך ולא יודע מאיפה להתחיל? נעים מאוד - ריזולטס מרקטינג ותפקידנו לדאוג לך
השאר מספר טלפון שלך ונחזור אליך צ'יקצ'ק